Aqua Pro vnitřní filtr M1000, 20 W, 100 - 180 l - TRIXIE

Neohodnoceno
 

Vnitřní filtr M1000, 20W max. 180l

Dostupnost Do tří dnů
939 Kč
   
Kód produktu 51403
Značka TRIXIE
Kategorie Filtry
 

Pro akvária a nádoby s želvami - vhodný pro nádrž do 180l

- možnost použití filtru i se samostatným vzduchováním
- čistí vodu ve dvou fázích:
1. mechanicky díky molitanové vložce
2. biologická filtrace díky aktivnímu uhlí
- jednoduché čištění, různé možnosti použití

Návod:
umístěte filtr do akvária pomocí přísavek tak, aby byl celý ponořen ve vodě. Před vyndáním filtru z kvária jej odpojte ze zásuvky. Molitan a uhlíkový filtr čistěte tak, že odklopíte víčko z filtru a vyndáte je ven. Pod tekoucí vodou oplachovat, až je voda čistá. Nepoužívejte žádné čistící prostředky. Občas by se molitan a karbon měl úplně vyměnit, tím je zaručena optimální filtrace.

Jak funguje:
Vnitřní filtr čistí vodu ve dvou fázích: v první fázi je voda čištěná mechanicky molitanovou vložkou, která Filtruje hrubé částice. Ve druhé fázi je voda čištěna biologicky aktivním uhlím, které absorbuje všechny zbývající nečistoty

Montážní instrukce:
Otevřete horní část catridge a vyjměte mřížkový plastový kryt s aktivním uhlím uvnitř. Odstraňte fólii kolem aktivního uhlí. Vložte znovu filtr a plastový kryt a uzavřete cartridge.
Vnitřní filtr lze umístit na různá místa ve vašem akváriu. Očistěte povrch, kam chcete umístit filtr, prosím nepoužívejte žádné čistící prostředky. Upevněte filtr ke sklu přísavkami. Mějte na paměti, že filtr musí být zcela ponořen do vody před jeho připojením.

Údržba:
Odpojte filtr od přívodu proudu před jeho vytažením z vody. Pro čištění molitanu a aktivního
uhlíkového filtru odstraňte horní a spodní část krytu filtru. Špinavá media filtru a rotoru lze očistit opláchnutím čistou vlažnou vodou (příp. kartáčkem na zuby).

Nepoužívejte žádné čistící prostředky!
Pro zajištění optimální filtrace vody by měl být uhlíkový filtr vyměněn po 4 týdnech užívání a molitan po 6 týdnech užívání. Před vložením nového filtru jej dobře vypláchněte akvarijní vodou.

Velikost nádrže 100-180 l
Výkon 20W